Servis vrat a brán

Vrata Kudla je specializovaná firma na výrobu a montáž garážových vrat v Olomouci. Kromě toho však poskytuje také kvalitní servisní služby, které jsou zaměřené na pozáruční servis garážových vrat všech značek. Tato služba zahrnuje pravidelný roční servis, který zajišťuje, že vaše garážová vrata budou vždy v optimálním stavu a bezpečně fungovat. Díky tomu se minimalizuje riziko neplánovaných oprav a zvyšuje se životnost vrat.

V rámci pozáručního servisu se u vrat často řeší problémy s pohony, pružinami a ovládacími prvky. Technici firmy Vrata Kudla jsou v této oblasti špičkoví odborníci, kteří vám pomohou s jakýmkoli problémem. Navíc, pokud jste utrpěli škodu a vaše garážová vrata byla poškozena, firma Vrata Kudla vám může poskytnout servisní protokol pro pojišťovny, který vám pomůže získat náhradu škody.

Důležitost pravidelného servisu garážových vrat není třeba zdůrazňovat, protože může být velmi nebezpečné, pokud nejsou správně udržována. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně servisu. 

Servisní služby

Provádíme pozáruční servis garážových vrat všech značek, pravidelný roční servis, servisní protokol pro pojišťovny.

  • Pohony...
  • Pružiny...
  • Ovládací prvky...